دکتر مونا کوچک پور (متخصص زنان و زایمان رشت)

زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
دکتر مونا کوچک پور
دوشنبه، 18 بهمن 1400
261
دکتر مونا کوچک پور (متخصص زنان و زایمان رشت)

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با دکتر مونا کوچک پور متخصص زنان و زایمان رشت، تصمیم گرفتیم این وبلاگ را آماده کنیم. قرار بر این است که در این وبلاگ، تحصیلات و خدمات ارایه شده توسط دکتر کوچکپور و همچنین بیمارستان هایی که ایشان به ارایه خدمات می پردازند را بررسی کنیم.

تحصیلات دکتر کوچکپور (متخصص زنان و زایمان رشت)

دکتر مونا کوچک پور، فارغ التحصيل دبيرستان تيزهوشان هستند و دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه گیلان گذراندند. ایشان به ترتیب دوره رزیدنتی و طرح خود را در بیمارستان کوثر قزوین و مرکز علیمرادیان نهاوند سپری کردند. دکتر مونا کوچک پور علاوه بر اینکه متخصص زنان و زایمان و نازایی رشت هستند، در اعمال جراحی زیبایی زنان نیز تخصص دارند؛ دوره جراحی زیبایی زنان را در اروپا گذراندند. علاوه برآن مدرک لاپراسکوپی پیشرفته از دانشگاه تهران هم دارند.

خدمات دکتر کوچکپور (متخصص زنان و زایمان رشت)

دکتر مونا کوچک پور که از نظر مراجعین شان، جزو بهترین دکتر زنان و زایمان در رشت به حساب می آیند، در مشاوره و درمان موارد زیر، دانش، تجربه و تخصص لازم را دارند!

  1. مراقبت های دوران قبل و بعد بارداری
  2. کربوکسی تراپی و پلاسما
  3. سزارین و زایمان طبیعی
  4. جراحی های زیبایی
  5. بی اختیاری ادرار
  6. جراحی کیست
  7. جراحی میوم


مطب و بیمارستان های دکتر مونا کوچک پور

دکتر مونا کوچک پور علاوه بر مطب شخصی خود، در بیمارستان های معتبر رشت هم، خدمات مربوط به متخصص زنان و زایمان و نازایی را ارایه می دهند. لازم به ذکر است که بگوییم، مطب دکتر مونا کوچک پور، مجهز به بهترین و پرکاربرد ترین دستگاه های لازم برای خدمات متفاوتی از جمله درمان عفونت های واژن، دهانه رحم و برداشتن زگیل های تناسلی است.

دکتر مونا کوچک پور، متخصص زنان و زایمان رشت، سابقه انجام بالای ده هزار جراحی در معروف ترین مراکز سطح کشور را دارند. هم اکنون ایشان در شهر رشت، در بیمارستان های قائم، پارس، ولیعصر، توتونکاران و فامیلی به ارایه خدمات می پردازند. در انتها باید بگوییم که دکتر کوچک پور، عضو آکادمی زنان و زایمان اروپا هستند!


وبلاگ های پیشنهادی برای مطالعه:

مراقبت های دوران بارداری

سلامت زنان در دوران کرونا

اقدامات قبل از بارداری اول

متخصص زنان و زایمان رشت


آدرس مطب دکتر مونا کوچکپور: رشت - گلسار - خيابان ٩١ (جنوبی) - كوچه پمپ بنزين گلسار - پلاک ٩

ساعات ويزيت در مطب: همه روزه به جز پنجشنبه و جمعه

شماره مطب: 01332116307

واتساپ: 09388528373
دیدگاه شما