بهترین دکتر زنان رشت گلسار

زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
دکتر مونا کوچک پور
پنج شنبه، 12 خرداد
48
بهترین دکتر زنان رشت گلسار

آدرس مطب دکتر مونا کوچک پور:

رشت، پل صابرین، خیابان نواب، خیابان ۹۱ جنونی (نبش کوچه پمپ بنزین گلسار)، پلاک ۹

ساعات ويزيت دکتر کوچک پور:

هر روز هفته به جز پنجشنبه و جمعه

شماره مطب دکتر کوچک پور:

01332116307

واتساپ دکتر کوچک پور:

09388528373


دکتر کوچکپور؛ دکتر زنان رشت گلسار

دکتر مونا کوچک پور، عضو آکادمی زنان و زایمان اروپا و یکی از بهترین دکتر زنان رشت گلسار هستند. ایشان مدرک جراحی زیبایی زنان خود را از اروپا و مدرک لاپاروسکوپی پیشرفته را از دانشگاه تهران گرفته اند. دکتر مونا کوچک پور تا به امروز سابقه انجام بالای ده هزار جراحی در شلوغ ترین مراکز سطح کشور دارند؛ البته اکنون مطب شخصی ایشان در منطقه گلسار رشت (خیابان نواب) است.

خدمات دکتر زنان رشت گلسار

دکتر مونا کوچک پور، خدمات گوناگونی را در برهه های مختلف زندگی زنان، ارایه می کنند. از مشاوره قبل از بارداری گرفته تا مراقبت ها بارداری، انواع زایمان و جراحی های درمانی و زیبایی در بانوان... به طور کلی می توانیم خدمات دکتر مونا کوچک پور را به صورت زیر لیست کنیم:

  1. مراقبت های بارداری
  2. مشاوره قبل از بارداری
  3. جراحی کیست
  4. جراحی زیبایی زنان
  5. کربوکسی تراپی
  6. پلاسما تراپی
  7. ​سزارین و زایمان طبیعی
  8. درمان بی اختیاری ادرار​
  9. جراحی میوم


قرداد با بهترین بیمارستان های رشت

دکتر مونا کوچک پور علاوه بر مطب شخصی خود (واقع در رشت گلسار - خیابان نواب) در معروف ترین و بهترین بیمارستان های رشت نیز خدمات رسانی می کنند؛ بیمارستان قائم، بیمارستان پارس، بیمارستان فامیلی، بیمارستان ولیعصر و بیمارستان توتونکاران!


کلام آخر

در صورت تمایل به گرفتن مشاوره یا وجود سوال و ابهام، می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با بهترین دکتر زنان رشت گلسار ارتباط بگیرید. برای گرفتن نوبت حضوری در مطب دکتر مونا کوچک پور هم می توانید از طریق شماره تماس بخش ابتدایی همین وبلاگ «بهترین دکتر زنان رشت گلسار» اقدام کنید.دیدگاه شما