هزینه ویزیت متخصص زنان در رشت چقدر است؟

زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
دکتر مونا کوچک پور
چهارشنبه، 05 آبان 1400
633
هزینه ویزیت متخصص زنان در رشت چقدر است؟

هزینه ویزیت متخصص زنان در رشت، بسته به نوع خدمتی که در مطب برای شما ارایه می شود، متفاوت است! ممکن است ویزیت به تنهایی انجام شود که در این صورت، فقط هزینه ویزیت ساده دریافت خواهد شد.

پاپ اسمیر داشته باشد که هزینه جداگانه ای دارد. تست پاپ اسمیر در مبحث مراقبت و سلامت زنان اهمیت بسیار بالایی دارد؛ این تست یکی از باید های مراقبت های زنان به حساب می آید. در واقع این تست، تست غربالگری سرطان دهانه رحم در زنان می باشد. پاپ اسمیر از ۲۱سالگی یا سه سال بعد از شروع رابطه جنسی میبایست انجام شود. نمونه توسط متخصص از دهانه رحم گرفته شده و به آزمایشگاه ارسال می شود.


پیشنهاد مطالعه:‌ هزینه سزارین در شهر رشت چقدر است؟


علاوه بر پاپ اسمیر، سایر خدماتی که در مطب انجام می شود؛ هر یک تعرفه مخصوص به خود را داشته و همان طور که گفتیم، هزینه دریافتی، بسته به نوع خدمت متفاوت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه دقیق ویزیت دکتر زنان در رشت و هزینه هریک از تست ها و آزمایش های جانبی، با شماره مطب دکتر کوچک پور تماس حاصل فرمایید. خانم دکتر کوچک پور، متخصص زنان و زایمان و نازایی در رشت هستند که تمامی خدمات جراحی زیبایی زنان، سزارین و زایمان طبیعی، جراحی های زیبایی، جراحی کیست و سایر جراحی ها را انجام می دهد!

تست پاپ اسمیر در رشت

لازم به ذکر است که بگوییم مطب دکتر کوچک پور، جزو مجهز ترین مطب های متخصص زنان در رشت است و دستگاه ها لازم برای درمان عفونت های واژن و دهانه رحم با روش های مختلف، نظیر پلاسما تراپی واژن ، برداشتن زگیل تناسلی و بهترین امکانات و تجهیزات پزشکی را برای ارایه بهترین خدمات به شما، آماده کرده اند.

اگر برایتان سوال پیش آمد که دکتر کوچک پور با کدام بیمارستان ها قرارداد دارند، باید بگوییم که ایشان خدمات مربوط به متخصص زنان و زایمان و نازایی را در بیمارستان معتبر رشت ارایه می دهند:

  • ​بيمارستان وليعصر
  • بیمارستان قائم
  • بیمارستان پارس
  • بیمارستان توتونکاران
  • بیمارستان فامیلی​​

آدرس مطب دکتر کوچک پور: رشت گلسار خيابان ٩١ (جنوبی) كوچه پمپ بنزين گلسار پلاک ٩

ساعات ويزيت در مطب: همه روزه به جز ٥ شنبه و جمعه

شماره مطب: 01332116307

واتساپ: 09388528373دیدگاه شما