پلاسما تراپی واژن

زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
دکتر مونا کوچک پور
جمعه، 26 شهریور 1400
293
پلاسما تراپی  واژن

یکی از مشکلاتی که خانم ها با آن درگیر هستند، عفونت های مکرر واژن است. اکثر خانم هایی که به مطب دکتر مونا کوچکپور متخصص زنان رشت مراجعه می کنند، با این مشکل و درمان های دارویی پرهزینه و بی ثمر روبه رو بوده اند. خانم دکتر همیشه به این دسته از بانوان، پلاسما تراپی واژن را پیشنهاد می کند! از آنجایی که سلامت زنان برای خانم دکتر مونا کوچک پور، بسیار حائز اهمیت است، تصمیم گرفتند این مقاله را برای افزایش آگاهی بانوان، درباره درمان عفونت های مقاوم واژن و پلاسما تراپی واژن، آماده کنند.پلاسما تراپی واژن چیست؟

پلاسما تراپی واژن، یکی از بهترین و جدید ترین روش های درمانی برای بانوان است! درواقع پلاسما تراپی واژن روش بسیار موثر در درمان عفونت های مقاوم واژن به حساب می آید؛ البته این یکی از ده ها کاربرد دستگاه پلاسما است.


پلاسما تراپی واژن درد دارد؟

خیر، پلاسما تراپی واژن کاملا بی درد و بی عارضه است. با خیال راحت می توانید از آن به عنوان روش درمانی بدون درد و مطمئن، استفاده کنید.

پلاسما تراپی واژن برای چه کسانی تجویز می شود؟

پلاسما تراپی واژن، توسط دکتر زنان، برای خانم هایی که با وجود درمان های دارویی مکرر، عفونت شان عود می کند، تجویز می شود؛ این افراد عموما از ترشحات بد بوی واژن، خارش و سوزش رنج می برند.

تعداد جلسات پلاسما تراپی واژن چقدر است؟

تعداد جلسات مورد نیاز برای پلاسما تراپی، 4 تا 6 جلسه بوده و فواصل آن یک تا دو هفته می باشد.


پلاسما تراپی واژن


پلاسما تراپی واژن چگونه انجام می شود؟

در ابتدا شست و شوی واژن با سرم انجام می شود. در ادامه دکتر زنان و زایمان، دستگاه پلاسما با پروپ شیشه ای باریک که در آن جریان الکتریسیته تولید می شود را داخل واژن قرار می دهد.

کلام آخر

در این مقاله از مقالات، دکتر مونا کوچک پور (متخصص زنان و زایمان رشت) به بررسی کلیات پلاسما تراپی واژن پرداختیم و سعی کردیم به سوالات احتمالی شما عزیزان پاسخ دهیم. اگر با وجود مطالعه مطالب ذکر شده، سوال یا ابهامی در ذهن تان وجود دارد، می توانید از بخش نظرات با درمیان بگذارید؛ دکتر کوچک پور در اسرع وقت پاسخگوی شما همراهان گرامی خواهند بود.


وبلاگ های پیشنهادی برای مطالعه:
آ یو دی
پاپ اسمیر
زگیل تناسلیدیدگاه شما